Wierzymy, że każdy przedsiębiorca potrzebuje teraz pomocy. Dlatego bezpłatnie doradzamy jak poprawić marketing – skontaktuj się z nami.

PROMOCJA W OKRESIE COVID-19

Jak zdobyć nowych klientów w Internecie?

Od lat pracujemy z najmniejszymi i największymi firmami zdobywając nowych klientów dzięki reklamom w Google – od Pani Magdy, która prowadzi mały zakład fryzjerski, przez Uniwersytet Śląski, po promocję trasy koncertowej The Rolling Stones.

Tylko teraz, dla firm które szukają nowych rozwiązań w okresie pandemii, przygotowaliśmy promocję cenową pozwalającą zyskać te same, najlepsze rezultaty co zawsze, za znacznie niższą cenę – od  400 zł miesięcznie za prowadzenie kampanii reklamowych w Google.

Co możesz zyskać już teraz?

  • Kampanię reklamową, która pozwoli Ci najlepiej wpasować się w lokalny rynek,
  • Zwiększysz sprzedaż i poprawisz swoją sytuację finansową,
  • Promocję dopasowaną do Twoich potrzeb,
Sprawdź co zyskasz

Zwiększymy Twoją sprzedaż dzięki Google!

Pomożemy Ci dotrzeć do idealnie dopasowanych klientów, by maksymalnie zwiększyć Twoją sprzedaż. Płacisz za kliknięcia reklamy – jeśli nikt nie klika, nie płacisz. Twoi potencjalni klienci każdego dnia korzystają z Google – dotrzemy do nich dzięki precyzyjnej geolokalizacji i zainteresowaniom. Dowiedz się więcej już teraz – bez zobowiązań!

Jakie reklamy Google będą najlepsze?

Umów się z nami na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację i spytaj o co chcesz. Chętnie opowiemy Ci jak działają reklamy i które będą najlepsze dla Ciebie. Sprawdź, dlaczego zaufali nam Uniwersytet Śląski, Filharmonia Śląska a nawet The Rolling Stones i Bryan Adams!

Płać za kliknięcie!

Reklamy Google zostały zaprojektowane tak, by faktycznie pomagały przedsiębiorcom. Dlatego wykorzystują model płatności za kliknięcie w reklamę. Brak kliknięć to brak kosztów reklamy.

To jeden z najskuteczniejszych obecnie formatów reklamowych, a zaawansowane zabezpieczenia nie pozwalają by ktoś „wyklikał” nam budżet. Dlatego z powodzeniem od lat stosujemy je w kampaniach Uniwersytetu Śląskiego, Filharmonii Śląskiej, NOSPR-u, czy dla dziesiątek prywatnych przedsiębiorców.

Doradzimy Ci, co poprawić na stronie www

Dzięki realizowanym przez nas kampaniom zawsze wiesz, na jaki budżet się przygotować i ilu klientów odwiedziło dzięki nim Twoją stronę. Do każdej kampanii podchodzimy indywidualnie i zawsze doradzamy, co poprawić na stronie www, by całość działała jeszcze lepiej.

Co zyskasz, dzięki reklamom Google?

https://www.youtube.com/watch?v=KL6jwnIln6w&list=PL_UUBmTF7Q6Y7fAIaGxBwaoNi6Nrf20Mf&index=3

Bezpłatna konsultacja Google Ads

Kampanie w Google prowadzimy już od 400 zł miesięcznie – niezależnie od tego, czy jest to ogólnopolska kampania dla The Rolling Stones, czy lokalna promocja sklepu obuwniczego.

Uwaga! Promocja jest ograniczona czasowo.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Wypełnij szybki formularz kontaktowy, lub po prostu zadzwoń do nas na 791 73 53 43 i powiedz czego potrzebujesz.