Skip to main content

Reklama w Google – zadbamy o Twój biznes!

Czy wiesz, że 94% internautów wyszukuje potrzebne usługi i produkty w wyszukiwarce Google? Upewnij się, że szukając ich kolejnym razem trafią właśnie do Ciebie. Reklamy Google ads to szybka i skuteczna forma docierania do nowych klientów.

Zamów bezpłatną wycenę by dowiedzieć się, jaka kampania będzie najlepsza dla Twojej firmy. Realizowane przez nas kampanie w Google to 100% gwarancji dotarcia do zupełnie nowych klientów.

Co możesz zyskać?Zamów bezpłatną wycenę

Nasi klienci:

Od lat pracujemy z najmniejszymi i największymi firmami zdobywając nowych klientów dzięki reklamom w Google – od osiedlowego zakładu fryzjerskiego, przez Uniwersytet Śląski, po promocję trasy koncertowej The Rolling Stones.

Miejsca wyświetlania Reklam Google Ads

Reklamy w wyszukiwarce (Adwords)

Reklamy graficzne (bannery)

Reklama wideo w YouTube

Przykładowe reklamy graficzne i YouTube:

 

Co zyskasz dzięki Google Ads?

1

Nowi klienci

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć ruch na Twojej stronie www, poprawić sprzedaż w sklepie on-line, czy zwiększyć ilość klientów w Twoim sklepie stacjonarnym. Dzięki Google Ads zwiększysz liczbę klientów i zapłacisz tylko za realne kliknięcia w reklamę!
2

Natychmiastowe efekty i kontrolę

Twoje reklamy będą widoczne w wyszukiwarce Google tuż po uruchomieniu kampanii, a budżet jasno określony - nie wdasz na reklamę więcej niż planujesz.
3

Klientów dopasowanych do Ciebie

Dzięki nam, Twoją reklamę zobaczą wyłącznie osoby zainteresowane Twoimi produktami. W ten sposób kampania szybko przełoży się na zyski.
4

Darmową reklamę

Właśnie tak! Płacisz tylko za kliknięcia Twojej reklamy. Każde jej wyświetlenie jest darmowe do momentu, gdy reklama nie zostanie kliknięta.
Zamów bezpłatną wycenę

Kampanie Google Ads

obsługujemy już od 400 zł miesięcznie – niezależnie od tego, czy jest to ogólnopolska kampania dla The Rolling Stones, czy lokalna promocja sklepu obuwniczego.

Co możesz zyskać?

 • Kampanię reklamową, która pozwoli Ci najlepiej wpasować się w lokalny rynek,
 • Zwiększysz sprzedaż i poprawisz swoją sytuację finansową,
 • Promocję dopasowaną do Twoich potrzeb.
BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij szybki formularz kontaktowy i otrzymaj bezpłatną wycenę, lub po prostu zadzwoń do nas na 791 73 53 43 i powiedz czego potrzebujesz.

  Dlaczego obecnie reklama w Google jest tak ważna?

  Wyszukań w Polskim internecie to Google

  Osób nie wie, że klika reklamę w wynikach wyszukiwania google

  Możliwości śledzenia ruchu do Twojej strony

  Chcę spróbować!