Google Ads

Płać wyłącznie za faktyczne efekty.

Czy wiesz, że 94% internautów wyszukuje potrzebnych rzeczy w wyszukiwarce Google? Upewnij się, że szukając kolejnego produktu lub usługi trafią właśnie do Ciebie. Google ads to szybka i wyjątkowo skuteczna forma docierania do nowych klientów.

Reklamy Google to nie tylko reklamy w wyszukiwarce – możemy promować Twój biznes w portalach specjalistycznych, jak elektroda.pl lub serwisach ogólnych jak onet.pl, a także na youtube.com i wielu innych miejscach.

Co możesz zyskać?Zamów bezpłatną wycenę

Miejsca wyświetlania

Reklam Google Ads

Reklamy w wyszukiwarce Google (Adwords)

Reklamy w You Tube

Reklamy graficzne w niemal dowolnych serwisach

Co zyskasz

Dzięki Google Ads?

1

Nowi klienci

Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć ruch na Twojej stronie www, poprawić sprzedaż w sklepie on-line, czy zwiększyć ilość klientów w Twoim sklepie stacjonarnym. Dzięki Google Ads zwiększysz liczbę klientów i zapłacisz tylko za realne kliknięcia w reklamę!
2

Natychmiastowe efekty i kontrolę

Twoje reklamy będą widoczne w wyszukiwarce Google tuż po uruchomieniu kampanii, a budżet jasno określony - nie wdasz na reklamę więcej niż planujesz.
3

Klientów dopasowanych do Ciebie

Dzięki nam, Twoją reklamę zobaczą wyłącznie osoby zainteresowane Twoimi produktami. W ten sposób kampania szybko przełoży się na zyski.
4

Darmową reklamę

Właśnie tak! Płacisz tylko za kliknięcia Twojej reklamy. Każde jej wyświetlenie jest darmowe do momentu, gdy reklama nie zostanie kliknięta.
Ile to kosztuje?Zamów bezpłatną wycenę

Ile kosztuje

kampania w Google Ads?

Płać ile chcesz

W reklamach w Google płacisz dopiero wtedy gdy reklama zostanie kliknięta (jej wyświetlenie jest darmowe), a kampanie prowadzimy już od 500 zł miesięcznie.

Jednak to Ty decydujesz jaki budżet chcesz przeznaczyć na kampanię w każdym miesiącu i możesz go zmieniać, wstrzymywać czy modyfikować kampanię kiedy zechcesz. Większość naszych klientów startuje z budżetem w wysokości minimum 10 zł dziennie. Im większy budżet reklamowy, tym więcej przejść do Twojej strony www lub wykonanych telefonów.

Płać za efekty

Podczas realizacji kampanii przygotowujemy wiele reklam i codziennie obserwujemy, które z nich są najbardziej skuteczne, a przy tym najtańsze. Płacisz za reklamę dopiero w momencie gdy ktoś przejdzie na Twoją stronę lub zadzwoni.

Kampanie reklamowe prowadzimy już od 500 zł miesięcznie. W ramach tej opłaty nie tylko przygotowujemy i uruchamiamy Twoją kampanię, ale również zajmujemy się jej codzienną optymalizacją aby reklamy nie tylko wyświetlały się często, ale jednocześnie kosztowały jak najmniej. Na koniec każdego miesiąca otrzymasz od nas raport z efektów kampanii. Poproś o przykładowy raport.

Nasi klienci:

Zacznij teraz
https://www.youtube.com/watch?v=KL6jwnIln6w&list=PL_UUBmTF7Q6Y7fAIaGxBwaoNi6Nrf20Mf&index=3

Kampanie Google Ads

obsługujemy już od 300 zł miesięcznie – niezależnie od tego, czy jest to ogólnopolska kampania dla The Rolling Stones, czy lokalna promocja sklepu obuwniczego.

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij szybki formularz kontaktowy i otrzymaj bezpłatną wycenę, lub po prostu zadzwoń do nas na 791 73 53 43 i powiedz czego potrzebujesz.

Statystyki nie kłamią…

Dlaczego obecnie reklama w Google jest koniecznością?

Wyszukań w Polskim internecie to Google

Osób nie wie, że klika reklamę w wynikach wyszukiwania google

Możliwości śledzenia i analizy ruchu do Twojej strony

Większość osób korzystających z wyszukiwarki Google nie zwraca uwagi na to, czy klika reklamę czy wyniki organiczne. Dzięki temu możęmy dotrzeć do nich sprawnie z promocją Twoich produktów i usług, a Ty płacisz wyłącznie wtedy gdy potencjalny klient kliknie w Twoją reklamę.

Zacznij teraz