Skip to main content

Marketing dla NGO

Jak, w erze komercyjnego marketingu, przebić się przez gąszcz reklam i dotrzeć do ludzi z Ideą? Jak w nowoczesny sposób zbierać fundusze dla trzeciego sektora ?

W tym właśnie pomagamy Fundacjom. Organizacjom i Stowarzyszeniom.

Jak pomagamy?

Organizacje, z którymi działamy:

Znajdziemy nowy sens dla Twojej strony www!

Propagowanie idei, zbieranie funduszy, angażowanie ludzi, rekrutowanie wolontariuszy - co jest dla Was najważniejsze?

Strona Internetowa jest jak młotek albo samochód. Jest narzędziem i ma służyć konkretnym celom. Czy wiesz, jakie cele realizuje strona Twojej Organizacji?

Jeśli tak, to zawsze warto je zweryfikować. Natomiast jeśli nie wiesz, to znaczy że Twoja strona najprawdopodobniej nie ma przemyślanej strategii i zaplanowanych celów. W Biznesie liczy się każda złotówka, więc strony są często przemyślane do ostatniej linijki tak, aby skutecznie zarabiały.

To samo powinna robić Twoja strona Internetowa - być skuteczna!

Zbieraj fundusze tak, jak sklepy sprzedają towary. On-line!

Masz na swojej stronie podany numer konta do wpłat i czekasz, aż ludzie zaczną wpłacać pieniądze? Raczej się nie doczekasz - ludzie są leniwi. Nikomu nie chce się przepisywać numeru konta i danych do przelewu. Jest era płatności online - dostosuj się lub odpuść. Z postępem nie wygrasz.

Pomagamy nie tylko wdrożyć darowizny online, ale także opracować cały mechanizm zachęcania ludzi do składania darowizn. Umiejętne wskazanie istotnych korzyści, odrobina perswazji i reguły wywierania wpływu - to najważniejsze składniki udanej zbiórki.

Dowiedz się więcej

Patronite - kopalnia stabilnego przychodu?

Zbieranie funduszy na swojej stronie to nie jedyne wyjście. Korzystając z serwisu Patronite możesz nie tylko zbierać fundusze na konkretne cele, ale zapewnić sobie stały, comiesięczny wpływ darowizn. Zasadniczą korzyścią nie są same pieniądze, ale stały przychód, który jest przewidywalny i pozwala planować wiele działań z wyprzedzeniem.

Pomożemy Ci stworzyć skuteczny opis, opracować atrakcyjne pakiety (progi), które zachęcą ludzi do cyklicznych przelewów i regularnego wspierania Twojej Organizacji.

Chcesz miłości w Social Media?

To, że media społecznościowe mają ogromny potencjał wiedzą wszyscy. Jednak jak go wykorzystać? Jak komunikować się z ludźmi, aby ich zainteresować naszymi ideami i przekazać nasze wartości? Jak pisać, aby ludzie chcieli czytać? Jak przyciągać uwagę i budować zaangażowanie?

Niestety zwykle obecność NGO w social media sprowadza się do publikowania suchych informacji, które nie wzbudzają szczególnych emocji, a jedyne komentarze i “lajki” należą do znajomych. W Twojej organizacji jest podobnie i chcesz to zmienić?

Dowiedz się więcej

Reklama w Google i Facebook dla NGO?

Każdego dnia miliony firm prowadzą kampanie reklamowe online. Dlaczego nie robią tego Fundacje lub Stowarzyszenia? Bo najczęściej nikt nie podchodzi do takich kampani w sposób biznesowy - naszym zdaniem to duży błąd. Kampania dla Organizacji pozarządowych może być przeprowadzona z równie dużą skutecznością co te komercyjne. Jednak trzeba się równie dobrze do nich przygotować.

Dzięki temu, że realizujemy tego typu kampanie (Facebook i Google) od wielu lat, wiemy jak się do nich przygotować aby miały szansę odnieść sukces. Chcesz wiedzieć, jak się do takiej kampanii przygotować?

Spotkajmy się online

Jeśli online marketing w Twojej Organizacji działa idealnie, to pewnie Ci nie pomogę 🙂 Jeśli jednak jest inaczej, to nawet jedna rozmowa może sprawić, że spojrzysz na dotychczasowe działania w zupełnie nowy sposób.

Dlaczego warto się spotkać?
– Spotkamy się online, więc nie musisz nigdzie wychodzić,
– To spotkanie do niczego Cię nie zobowiązuje, a możesz się czegoś ciekawego dowiedzieć 🙂
– Gwarantuję Ci, że po spotkaniu będziesz zaskoczona/y ile jeszcze można zrobić!

Wszystko czego się dowiesz, zabierzesz ze sobą i wykorzystasz jak tylko zechcesz. Wypełnij formularz, a ja zaproponuję Ci kilka terminów spotkania: