Skip to main content

Pozycjonowanie (SEO)

Chcesz więcej klientów z Google?

Dlaczego pozycjonowanie w wyszukiwarce Google jest tak ważne? Przede wszystkim dlatego, że w ten sposób Twoi klienci sami Cię znajdą. A Ty oszczędzisz czas i pieniądze na inne działania reklamowe! Dzięki naszemu doświadczeniu, możesz ułatwić sobie pracę ⤵️

Zamów Bezpłatny audyt – skontaktujemy się z Toba i opowiemy dokładnie, co można zrobić by klienci częściej znajdowali stronę Twojej firmy w Google. Ten bezpłatny audyt do niczego Cię nie zobowiązuje, a możesz dowiedzieć się wielu wartościowych rzeczy o swojej stronie.

Dowiedz się więcej

Zamów Bezpłatny Audyt

Zyskaj 100% pewności, bez żadnego ryzyka! Wypełnij poniższy formularz, a my szybko pokażemy Ci, co możesz poprawić. Ten audyt do niczego Cię nie zobowiązuje 👍

  Czy wiesz, że:

  8 na 10 polskich firm nie wie, że przepłaca za pozycjonowanie.

  a jak jest w Twojej firmie?

  Porozmawiaj z nami

  Pozycjonowanie, to zapewne nie jest Twój ulubiony temat – rozumiemy to. Jednak jeśli możesz coś poprawić, bez dodatkowego płacenia, to czy nie warto chociaż spróbować? Zobacz, co może Ci to dać:

 • Podpowiem Ci, jak sprawdzić ja jakich faktycznie pozycjach znajduje sie Twoja strona,
 • Jeśli korzystasz już z pozycjonowania, sprawdź koniecznie czy da się to zrobić lepiej, lub taniej? Jeśli nie – powiem Ci o tym wprost 👍
 • Dowiesz się, co możesz poprawić, aby Twoja strona pozycjonowała się jeszcze lepiej.
 • Zamów bezpłatną wycenę

  Dowiedz się, jak pracujemy

  1

  Bezpłatny Audyt

  W pierwszej kolejności przeprowadzamy bezpłatny audyt, aby nasi klienci mieli poczucie bezpieczeństwa, że nie zobowiązują się do zakupu "kota w worku". Po tym audycie przedstawiamy nasze wnioski/sugestie oraz elementy do poprawy i szacunkowe koszty pozycjonowania.
  2

  Dobór Słów Kluczowych

  Nie jest sztuką pozycjonowanie na łatwe słowa kluczowe, których nikt nie szuka. Naszą domeną są działania marketingowe, które przynoszą realny efekt dlatego każdorazowo pomagamy w doborze najskuteczniejszych słów kluczowych.
  3

  Podpisanie Umowy

  Podpisując umowy na pozycjonowanie nie zobowiązujemy naszych klientów do rocznych okresów wypowiedzenia, choć jest to częsta praktyka na rynku. Stawiamy na partnerstwo i elastyczność.
  4

  Raporty w Standardzie

  Po każdym miesiącu prowadzonych działań otrzymasz od nas szczegółowy raport ze wszystkich przeprowadzonych działań, aby mieć pewność że w każdym miesiącu dbamy o Twoją stronę z należytą uwagą. Spytaj o przykładowy raport.
  Zamów bezpłatną wycenę

  Zdobywaj nowych klientów

  dzięki Prawdziwemu Pozycjonowaniu

  Skuteczność

  Codziennie, przez cały okres współpracy monitorujemy pozycję Twojej strony dobierając optymalne rozwiązania, które pozwolą dbać o wysokie pozycje Twojej strony w sposób bezpieczny.

  Bezpieczeństwo

  Pracując nad pozycjonowaniem stron www działamy tylko i wyłącznie w oparciu o własne, sprawdzone praktyki oraz w sposób zgodny z zaleceniami Google. Dzięki temu nigdy nie narazimy Twojej strony www na spadki.

  Pomożemy Ci bezpiecznie wejść do TOP 3 i zdobyć nowych klientów.

  Zacznij teraz

  Niektórzy z naszych klientów

  Dołącz do najlepszych już dziś!

  Nasz audyt to same zalety:

  Pamiętaj, że audyt nic Cię nie kosztuje, a możesz dowiedzieć się wielu cennych rzeczy, jak:

  1. Jakie są prawdziwe pozycje Twojej strony w Google?
  2. Jak możesz poprawić jakość pozycjonowania Twojej strony?
  3. Które informacje są dla Ciebie naprawdę ważne?

  Niestety – 8/10 firm może mieć lepiej prowadzone pozycjonowanie, ale większość o tym nie wie. My wiemy – bo od lat to sprawdzamy, dzięki czemu klienci nam ufają.

  Zamów Bezpłatny Audyt

  Wypełnij poniższy formularz, a my szybko wrócimy do Ciebie z analizą Twojej strony www. Skorzystaj z naszego doświadczenia – bez zobowiązań.

   Wypełnij szybki formularz kontaktowy i otrzymaj bezpłatną wycenę, lub po prostu zadzwoń do nas na 791 73 53 43 i powiedz czego potrzebujesz.