Pozycjonowanie (SEO)

Bądź na szczycie – w Google i nie tylko.

Każdy marzy o tym, aby jego strona wyświetlała się w pierwszych trzech wynikach wyszukiwania w Google – dla nas wszystkich to Święty Graal w pozycjonowaniu.

 

Bezpłatny audyt to weryfikacja kodu HTML Twojej strony, dzięki któremu dowiesz się, czy Twoja strona jest wystarczająco dobrze przygotowana z punktu widzenia Google do tego, byś mógł sięgnąć po ten Święty Graal i znaleźć się w Top 3.

Dowiedz się więcej

Zamów Bezpłatny Audyt

Wypełnij poniższy formularz, a my szybko wrócimy do Ciebie z analizą Twojej strony www. Skorzystaj z naszego doświadczenia – bez zobowiązań.

  Dowiedz się, jak pracujemy

  1

  Bezpłatny Audyt

  W pierwszej kolejności przeprowadzamy bezpłatny audyt, aby nasi klienci mieli poczucie bezpieczeństwa, że nie zobowiązują się do zakupu "kota w worku". Po tym audycie przedstawiamy nasze wnioski/sugestie oraz elementy do poprawy i szacunkowe koszty pozycjonowania.
  2

  Dobór Słów Kluczowych

  Nie jest sztuką pozycjonowanie na łatwe słowa kluczowe, których nikt nie szuka. Naszą domeną są działania marketingowe, które przynoszą realny efekt dlatego każdorazowo pomagamy w doborze najskuteczniejszych słów kluczowych.
  3

  Podpisanie Umowy

  Podpisując umowy na pozycjonowanie nie zobowiązujemy naszych klientów do rocznych okresów wypowiedzenia, choć jest to częsta praktyka na rynku. Stawiamy na partnerstwo i elastyczność.
  4

  Raporty w Standardzie

  Po każdym miesiącu prowadzonych działań otrzymasz od nas szczegółowy raport ze wszystkich przeprowadzonych działań, aby mieć pewność że w każdym miesiącu dbamy o Twoją stronę z należytą uwagą. Spytaj o przykładowy raport.
  Zamów bezpłatną wycenę

  Zdobywaj nowych klientów

  dzięki Prawdziwemu Pozycjonowaniu

  Skuteczność

  Codziennie, przez cały okres współpracy monitorujemy pozycję Twojej strony dobierając optymalne rozwiązania, które pozwolą dbać o wysokie pozycje Twojej strony w sposób bezpieczny.

  Bezpieczeństwo

  Pracując nad pozycjonowaniem stron www działamy tylko i wyłącznie w oparciu o własne, sprawdzone praktyki oraz w sposób zgodny z zaleceniami Google. Dzięki temu nigdy nie narazimy Twojej strony www na spadki.

  Pomożemy Ci bezpiecznie wejść do TOP 3 i zdobyć nowych klientów.

  Zacznij teraz

  Niektórzy z naszych klientów

  Dołącz do najlepszych już dziś!

  Zamów Bezpłatny Audyt

  Wypełnij poniższy formularz, a my szybko wrócimy do Ciebie z analizą Twojej strony www. Skorzystaj z naszego doświadczenia – bez zobowiązań.

   Wypełnij szybki formularz kontaktowy i otrzymaj bezpłatną wycenę, lub po prostu zadzwoń do nas na 791 73 53 43 i powiedz czego potrzebujesz.